Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Uwaga!

admin dnia luty 06 2018 19:37:25 · Drukuj

Turniej Juniorów w akrobatyce sportowej na Miedzianej

Akrobaci z Miedzianej po raz kolejny gościli akrobatów z klubów warszawskich na Turnieju Juniorów w skokach na trampolinie i skokach akrobatycznych na ścieżce. Łącznie startowało 46 zawodników z 5 klubów: UKS SS 220 Warszawa, UKS Pałac Młodzieży Warszawa, UTS Akro-Bad Warszawa i TKKF Apollo Otwock. A oto nasi medaliści w skokach na trampolinie:
klasa III: Makowiecka Aleksandra i m, Sadowska Weronika II m klasa młodzik: Dąbrowska Agata II m, Sawka Jaś I m, Radowski Damian II m, Semaan Jean III m. Brawo!!!
Nasi medaliści w skokach na ścieżce: klasa II: Zuzia Szewczyk I m, Łempicka Weronika III m, Gałan Mateusz I m klasa III: Smolarczyk Weronika II m, Makowiecka Aleksandra III m. Brawo!!!

Zawody współfinansowało Miasto Stołeczne Warszawa - Urząd Dzielnicy Warszawa Wola i UMAKS SP-26 Warszawa - Wola. Dziękujemy.

admin dnia czerwiec 23 2014 09:13:06 · Drukuj

Brązowa Odznaka "Za Zasługi dla Sportu"

7 czerwca 2014 r., na Mistrzostwach Polski Seniorów, które odbyły się w Hali Arena w Warszawie, Minister Sportu i Turystyki, pan Andrzej Biernat, odznaczył nasza trenerkę panią Jolantę Górską brązową odznaką "Za Zasługi dla Sportu". To już druga odznaka, która otrzymał trener naszego klubu. Pierwszą, srebrną, został odznaczony trener Krzysztof Kosiński. Gratulujemy!


admin dnia czerwiec 13 2014 13:34:01 · Drukuj

Copyright UMAX © 2010-13

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.