Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Zawodnicy Klasa I i II



Tomaszewski Rafał rocznik 94

Konkurencja: konkurencje zespołowe

Najlepszy wynik: I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2008 – 4-ki męskie,
IV miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów 2011 – 2-ki mieszane



Zuzanna Szewczyk rocznik 00

Konkurencja: skoki akrobatyczne, konkurencje zespołowe

Najlepszy wynik: VI m w Mistrzostwach Polski Juniora Młodszego 2012 w skokach na ścieżce
I miejsce - Mistrzostwa Warszawy Juniorów Młodszych 2013 w skokach na ścieżce



Dominika Orłowska rocznik 95

Konkurencja: skoki akrobatyczne

Najlepszy wynik: II m - Mistrzostwa Polski Seniorów 2009
Nagroda Burmistrza Dzielnicy Wola 2009
IV m – Mistrzostwa Polski Juniorów 2012



Marta Kosińska rocznik 98

Konkurencja: konkurencje zespołowe, skoki na ścieżce

Najlepszy wynik: I m indywidualnie w WOM 2009  w gimnastyce dziewcząt, Talent Woli 2009
IV m – Mistrzostwa Polski Juniorów 2011 – 2-ki mieszane
III m – Mistrzostwa Warszawy Juniora Młodszego 2013 w skokach na ścieżce



Pierzchała Dominika rocznik 98

Konkurencja: skoki akrobatyczne, konkurencje zespołowe

Najlepszy wynik: Nagroda Burmistrza Dzielnicy Wola 2009
VIII m –Mistrzostwa Polski Juniora Młodszego 2012 w skokach na ścieżce



Zuzanna Wojtas 03

Konkurencja:  konkurencje zespołowe

Najlepszy wynik:  III m indywidualnie – Warszawska Olimpiada Młodzieży 2013 w gimnastyce
IV m – Mistrzostwa Warszawy Juniora Młodszego 2013 w 3-kach kobiet



Agnieszka Brzozowicz

Konkurencja:  skoki na trampolinie

Najlepszy wynik: I m indywidualnie w WOM w gimnastyce, Nagroda Burmistrza Dzielnicy Wola, Talent Woli 2011,
VIII m indywidualnie i IV m w skokach synchronicznych kobiet – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2011



Dariusz Kosiński 00

Konkurencja:  skoki na trampolinie

Najlepszy wynik: I m indywidualnie w WOM w gimnastyce 2009, Nagroda Burmistrza Dzielnicy Wola
VIII m – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2010,
V m Ogólnopolskie Zawody „Młode Talenty” 2011,
I m – Mistrzostwa Warszawy Juniora Młodszego 2013



Klaudia Przybylska 00

Konkurencja: skoki na ścieżce, skoki na trampolinie

Najlepszy wynik: III m w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików 2012 w skokach na ścieżce
Udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży 2013 w skokach na trampolinie



Anastazja Staroń 00

Konkurencja:  skoki na trampolinie

Najlepszy wynik:  IV m w skokach synchronicznych kobiet w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży 2011
II m - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2012 w skokach na ścieżce



Paweł Bielecki 98

Konkurencja: skoki na ścieżce

Najlepszy wynik: II m – Mistrzostwa Mazowsza Juniorów Młodszych 2010
VII m – Mistrzostwa Polski Juniorów  Młodszych 2013



Mateusz Gałan 99

Konkurencja: skoki na trampolinie, skoki na ścieżce

Najlepszy wynik: I m w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików  2011
V m – Mistrzostwa Polski Juniora Młodszego 2013


Copyright UMAX © 2010-13

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.